



| Doelgroep | Dames, Kinderen |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.04 |
| Breedte (mm) | 16 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Vorm | Vlinder |
Deze prachtige ronde hanger van zilver is een uniek sieraad voor zowel dames als kinderen. Het bijzondere aan deze hanger is de uitgesneden vlinder, waardoor het silhouet van de vlinder prachtig zichtbaar is. De hanger is vervaardigd uit hoogwaardig 925 zilver en heeft een diameter van 16 mm. De hanger kan zowel met als zonder ketting besteld worden. Het is ook mogelijk om de hanger te combineren met een bijpassende ketting met vlinder.
Deze hanger wordt speciaal voor u gemaakt, waardoor de levering circa 5 werkdagen bedraagt.
Enkele voordelen van het bestellen bij Trendjuwelier zijn:
Let op: dit sieraad wordt zonder ketting geleverd. Bestel samen met een bijpassende ketting om het sieraad direct te kunnen dragen.