





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Morganiet |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Steen carat (totaal) | morganiet 2.44 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.6 gr |
| Hoogte (mm) | 27 mm |
| Diameter (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Verwen jezelf met deze prachtige gouden oorringen. Deze oorbellen zijn gemakkelijk te combineren met verschillende outfits dankzij de neutrale roze kleur van de morganiet en sprankelende transparante diamanten. Deze oorringen zijn ideaal voor speciale momenten.
De oorbellen zijn gemaakt van 14-karaats goud en hebben een creatieve mix van natuurlijke morganiet en briljant geslepen diamanten. Het gewicht van de diamanten is 0.40 crt. Of je nu naar een bruiloft, gala of ander evenement gaat, met deze oorbellen spring je in het oog. De hangers zijn verwisselbaar, wat zorgt voor een frisse en unieke look.