







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Mooi Samsung Galaxy Watch 7 LTE SA.L310SBRM.LTE horloge een mix van stijl en slimme technologie. Het horloge heeft een zwarte meshband van 44 mm is veelzijdig en past bij elke outfit, of je nu naar je werk gaat of naar de sportschool.
Het horloge is uitgerust met handige functies zoals GPS voor als je de weg kwijt bent en een BioActive Sensor die je gezondheid bijhoudt. En zelfs je hartslag en slaap! Met het Always On-display heb je altijd zicht op de tijd. Via de twee knoppen en het touchscreen bedien je alles snel.
Je kunt met het horloge bellen en berichten sturen. En als je van muziek houdt, stream je zo via Spotify Premium. Betalen kan ook, zonder je portemonnee erbij te pakken. Dit smartwatch horloge maakt het leven een stuk makkelijker.
Het is stoer en robuust, ook als het regent of als je onder de douche staat, dankzij de IP68-certificering en 5 ATM waterbestendigheid. De mix van staal en aluminium zorgt voor een stevige, maar modieuze look. Kortom, dit is jouw go-to gadget voor elke dag.