







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Grijs, Bruin |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Slim, stijlvol en altijd bij je: de Samsung Galaxy Watch 7 LTE SA.L310SKIS.LTE is niet zomaar een horloge. Dit zilverkleurige sieraad heeft een bruine schakelband is voor wie houdt van modern design en praktische functies. Met een kastdiameter van 44 mm en een handige vouwsluiting, past hij perfect op iedere pols.
Of je nu naar werk gaat of een rondje gaat sporten, deze smartwatch houdt je hartslag, stappen en slaap in de gaten zonder dat je een mobieltje nodig hebt. Maak je geen zorgen over een regenbui; de Samsung Galaxy Watch kan een spatje best hebben.
Stuur een bericht of bel je vrienden direct vanaf je pols, luister naar je favoriete deuntjes of betaal gewoon contactloos met een tik. Handig toch? En dat alles terwijl je stijlvol voor de dag komt. Overdag of 's nachts, het altijd-aan display laat je nooit in de steek.
"Technologie die bij je levensstijl past." Combineer het met een casual outfit voor een lunch met vrienden, of draag het naar je volgende workout sessie. Deze smartwatch is er klaar voor!