







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Grijs, Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Ontmoet de Samsung Galaxy Watch 7 SA.L310SBRM smartwatch: een horloge dat stijl en technologie perfect samenbrengt. Gemaakt van een zilverkleurige kast in aluminium met een verfijnde zwarte mesh band, heeft deze smartwatch een moderne uitstraling. De ronde kast heeft een diameter van 44 mm, waarmee het horloge uitblinkt in eenvoud en elegantie.
Met dit horloge heb je een veelzijdige kijk op je gezondheid. Het houdt je hartslag en slaap bij, en meet meer dan 90 activiteiten. De ingebouwde GPS zorgt ervoor dat je niet verdwaalt, zelfs niet zonder je telefoon.
Belangrijke eigenschappen op een rij:
Met de Galaxy Watch 7 ben je klaar voor elke gelegenheid, of je nu naar je werk gaat of een dagje uit plant. Blijf verbonden, blijf stijlvol; dat is het motto waar dit horloge voor staat.