

| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
De Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE SA.L500WBS20.LTE smartwatch is een mooi stukje technologie. Met zijn 46 mm kast in zilverkleur en een zwarte schakelband past hij zowel bij sportieve als casual outfits. De uitstraling is ideaal voor dagelijks gebruik.
Met functies zoals een hartslagmeter, slaaptracker en GPS, is dit horloge je nieuwe favoriet tijdens je activiteiten. Of je nu sport of gewoon naar je werk gaat, deze smartwatch kan meer dan 90 activiteiten tracken. Het heeft een Always On-display zodat je in één oogopslag de tijd ziet, en je kunt muziek luisteren of contactloos betalen. Handig voor onderweg!
Niet te vergeten, de waterdichtheid van 5ATM maakt het geschikt voor douchen. Of je hem nu draagt naar een sportevenement of casual uitje, deze smartwatch past overal bij.
Deze smartwatch blijft verbonden zonder smartphone, zolang er gebruik wordt gemaakt van een eSIM-abonnement. De band heeft een aanzetmaat van 20 mm.