

| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Wit |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
Maak kennis met het Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE SA.L500WBS24.LTE smartwatch horloge, voor zowel dames als heren. Dit horloge mixt functionaliteit met stijl. De kast van 46 mm is gemaakt van aluminium en ziet er strak uit. Draag het bij een casual jeans of een zakelijk pak; het past altijd. De zwarte schakels van de band geven het een stoere touch.
Op zoek naar een praktisch item voor je pols? Deze smartwatch houdt niet alleen de tijd bij, maar alles wat je doet. Van GPS tot een hartslagmeter en slaaptracker, het doet het allemaal.
Het horloge kan onder andere:
Het horloge is 5ATM, regendruppels zijn geen probleem. Of je nu haast hebt of gewoon een fietstocht maakt, dit horloge is voor jou.
Deze smartwatch blijft verbonden zonder smartphone, zolang er gebruik wordt gemaakt van een eSIM-abonnement. De band heeft een aanzetmaat van 24 mm.