







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
Het Samsung Galaxy Watch 8 Classic LTE smartwatch horloge is een mooie mix van slimme technologie en stijl. Dit horloge ziet er niet alleen mooi uit, maar heeft ook veel verschillende functies. Door de zilverkleurige mesh band en vierkante kast past hij zowel bij een casual als een wat nettere outfit. Handig voor op het werk, of als je gewoon een wandeling maakt.
Het horloge heeft een robuust zilverkleurig ontwerp. En je kunt ermee naar buiten, of je nu op een regenachtige dag wandelt of gewoon in de stad rondloopt, want hij kan wel tegen een stootje (waterdichtheid tot 5 bar en IP68-certificering.
Enkele handige features:
Dit horloge is een topper voor dagelijks gebruik, perfect geschikt voor zowel dames als heren.
Deze smartwatch blijft verbonden zonder smartphone, zolang er gebruik wordt gemaakt van een eSIM-abonnement. De band heeft een aanzetmaat van 20 mm.