

| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 Classic |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
Meet de Samsung Galaxy Watch 8 Classic SA.L500WBS24 smartwatch! Dit mooie smartwatch horloge, pronkt met een moderne uitstraling. De combinatie van zwart met zilverkleurige accenten maakt het een chique keuze voor zowel heren als dames.
Geef je leven een boost met de slimme functies van deze Samsung smartwatch. Met GPS en meters voor je hartslag, slaap en stappen, hou je makkelijk je activiteiten en gezondheid in de gaten. Of je nou een fanatieke sporter bent of gewoon wat gezonder wilt leven, dit horloge kan meer dan 90 activiteiten tracken.
Bel direct vanaf je pols of reageer snel op berichtjes, want de Galaxy Watch 8 maakt communicatie simpel. Geen gedoe meer met knoppen dankzij het Always On-display. Het Super AMOLED-scherm zorgt ervoor dat je altijd de tijd kunt zien, hoe laat het ook is. En met 5ATM waterdichtheid doe jij gerust een bad.
Perfect voor naar het werk, de sportschool of een avondje uit. Het sluit aan op iedere gelegenheid. Met 46 mm kastomvang en een luxe stalen band zit je gewoon goed. Klaar voor een actief en verbonden leven? Je nieuwe horloge wacht op je!
Deze smartwatch blijft verbonden met een Android-smartphone in de buurt, zolang er gebruik wordt gemaakt van Bluetooth. De band heeft een aanzetmaat van 24 mm.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: DAMESHORLOGES
- SHOP MEER: HERENHORLOGES
- SHOP MEER: SMARTWATCHES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: SAMSUNG HORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product