







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Waarom is het Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320GSS24.LTE smartwatch horloge een must-have voor jouw pols? Modieus en functioneel; het horloge heeft een zilverkleurige schakelband en een ronde kast in grijze kleur. Met twee knoppen aan de rechterkant is het eenvoudig te bedienen, perfect voor dagelijks gebruik. De look maakt het een perfecte aanvulling op elke outfit.
Met ingebouwde sensoren voor hartslag en fitness kun je je gezondheid beter bijhouden. Of je nu op kantoor bent of in de sportschool, de vele functies zorgen ervoor dat je altijd verbonden en in controle bent. Navigeren? Kan makkelijk dankzij de GPS.
Met het heldere Always On-display is de tijd altijd af te lezen. Met waterdichtheid tot 5ATM en een robuust design is het ook nog eens praktisch. Ideaal voor zowel dames als heren die op zoek zijn naar een horloge dat net zo veelzijdig is als hun levensstijl.
Draag het horloge naar kantoor voor een moderne look, of kies voor een meer casual outfit tijdens het weekend. Het past bij elke gelegenheid en maakt elke dag net iets makkelijker.
Deze smartwatch blijft verbonden zonder smartphone, zolang er gebruik wordt gemaakt van een eSIM-abonnement. De band heeft een aanzetmaat van 24 mm.