







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
De Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L320SBS24.LTE smartwatch is een slimme keuze voor elke man of vrouw die technologie en stijl wil combineren. Het zilverkleurige ontwerp met een zwarte schakelband past bij elke gelegenheid, of je nu een presentatie geeft of een sociale bijeenkomst bijwoont. Het strakke design met zilverkleurige kast geeft een stoere uitstraling die bijdraagt aan je outfit.
Blijf op de hoogte van je gezondheid met de Activity tracker en andere handige functies. Deze smartwatch houdt onder andere eenvoudig je hartslag, stappentelling en slaap bij. Het beste? Je kunt rechtstreeks gesprekken voeren vanaf je pols, ideaal voor drukke dagen.
De GPS-functie is perfect voor weekendavonturen zonder telefoon en de waterdichtheid garandeert dat je je geen zorgen hoeft te maken onder de douche. Dankzij de contactloze betaalfunctie hoef je alleen maar je horloge naar de scanner te bewegen.
Handig voor het dagelijks leven en het verkennen van nieuwe plekken:
- Altijd up-to-date zonder telefoon
- Uitstekend voor sport en dagelijks gebruik
- Robuust genoeg voor outdoor activiteiten
Deze smartwatch blijft verbonden zonder smartphone, zolang er gebruik wordt gemaakt van een eSIM-abonnement. De band heeft een aanzetmaat van 24 mm.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: DAMESHORLOGES
- SHOP MEER: HERENHORLOGES
- SHOP MEER: SMARTWATCHES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: SAMSUNG HORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product