







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Hou je van een sportieve look met een slim horloge? Dan is de Samsung Galaxy Watch 8 LTE SA.L330GBS20.LTE smartwatch wat je zoekt. Deze smartwatch is ideaal voor dagelijks gebruik en houdt je altijd in controle. Denk aan je favoriete workout bijhouden, je hartslag meten of zelfs contactloos betalen onderweg. Het heeft een vierkante grijze kast en een zwarte schakelband.
Of je nu naar kantoor gaat of een weekendje weg, dit horloge past bij elke gelegenheid. Twee knoppen rechts maken het bedienen lekker makkelijk. En ook handig: je kunt het dragen tijdens een regenachtige dag of onder de douche (5ATM waterproof). Luister je favoriete liedjes met Spotify, zonder dat je smartphone nodig is.
Deze smartwatch blijft verbonden zonder smartphone, zolang er gebruik wordt gemaakt van een eSIM-abonnement. De band heeft een aanzetmaat van 20 mm.