







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Ontmoet de Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320GBM20 smartwatch. Dit horloge is voor iedereen die technologie makkelijk wil gebruiken in een druk leven. De band van zwart mesh staal en de vierkante grijze kast van 40 mm zien er strak uit.
Je kunt met deze smartwatch alles bijhouden; van je stappen en hartslag tot je slaapritme. Handig als je je gezondheid in de gaten wilt houden. Het horloge is waterdicht tot 5ATM, dus een dagje strand of sporten in de regen? Geen probleem!
Je kunt berichten direct bekijken en beantwoorden (wanneer je smartphone in de buurt is). Er is een ingebouwde GPS, dus verdwalen zit er niet meer in. En, je favoriete nummers luisteren kan direct vanaf je pols. Deze Samsung Galaxy Watch is net zo veelzijdig als jij.
Deze smartwatch blijft verbonden met een Android-smartphone in de buurt, zolang er gebruik wordt gemaakt van Bluetooth. De band heeft een aanzetmaat van 20 mm.