







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Ben jij op zoek naar een smartwatch die zowel chic als praktisch is? Dan is het Samsung Galaxy Watch 8 SA.L320SSS24 horloge misschien wel wat je zoekt. De zilverkleurige 40 mm vierkante kast en de bijpassende schakels van de band zorgen voor een strakke uitstraling. Deze smartwatch blijft goed zitten dankzij de vouwsluiting, of je nu op een feestje bent of een dagje uit plant.
Wat maakt deze smartwatch speciaal? Het heeft veel verschillende functies zoals GPS, hartslagmeting, en slaapregistratie. Deze Galaxy Watch met Wear OS helpt je met navigeren, zelfs zonder telefoon. Het opvallende Always On-display zorgt ervoor dat je altijd de tijd kunt zien. Hou je van muziek? Met Spotify Premium kun je genieten tijdens je dagelijkse activiteiten. Handig: je krijgt notificaties op je horloge en kunt direct reageren. Met waterdichtheid tot 5ATM is het ook ideaal voor een duik. Perfect voor elke gelegenheid en een slimme aanvulling op je modekeuzes.
Deze smartwatch blijft verbonden met een Android-smartphone in de buurt, zolang er gebruik wordt gemaakt van Bluetooth. De band heeft een aanzetmaat van 24 mm.