



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Carrara |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 9 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Hoogte (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 25 mm |
| Voorstelling | Cirkel |
Deze Sif Jakobs Carrara Grande SJ-E2475-CZ klapoorringen geven je outfit een luxe uitstraling met hun glanzende zirkonia. Perfect voor een avondje uit of een feestelijke bijeenkomst.
De oorbellen zijn gemaakt van hoogwaardig zilver en hebben een rhodiumlaag voor langdurige glans en duurzaamheid. De oorbellen zijn uitgerust met zorgvuldig geplaatste, ronde zirkoniastenen die door de transparante kleur subtiel schitteren bij elke beweging. Een stijlvol voorbeeld van hoe minimalistische ontwerpen sprankelend kunnen zijn. Dankzij de handige scharniersluiting blijven deze oorbellen de hele dag goed zitten. Of je nu naar het werk gaat of een dagje uit, ze zijn een trefzekere aanvulling op je outfit.
Maak kennis met de tijdloze stijl van de Carrara-collectie,waar zilver en transparantie samenkomen in een verfrissend ontwerp dat eenvoudig te combineren is met je dagelijkse look. Een goede keuze voor elke dag! En met twee jaar garantie op productiefouten zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.