

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Follina |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 14 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Ster |
De Sif Jakobs Follina SJ-P12124-CZ-SS ketting met hanger voegt een frisse twist toe aan je stijl met zijn zilverkleurige tint en transparante zirkonia-steen. Perfect voor dagelijks gebruik.
Deze ketting heeft een eenvoudige, strakke look die je modern en stijlvol voor de dag laat komen. De ketting is van zilver en heeft een duurzame rhodiumlaag voor een langdurige glans. De stervormige hanger meet 14 mm en is voorzien van een transparante zirkoniasteen, subtiel maar opvallend.
Door de verstelbare lengte tot 45 cm, de robuuste jasseronschakel en karabijnsluiting draag je hem comfortabel en veilig. Het is overal inzetbaar, denk aan een casual brunch of een avondje uit, deze ketting past altijd perfect. Het heeft het een moderne, sprankelende uitstraling zonder al te veel opsmuk.
Met een garantie van twee jaar op productiefouten ben je verzekerd van uitstekende kwaliteit.