



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3 |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Vorm | Hartje |
De Sif Jakobs Julia SJ-N2610 ketting met hartvormige hanger is perfect voor een veelzijdige look. Voeg deze liefdevolle accessoire toe aan elke outfit en draag hem bij elke gelegenheid.
De ketting met ankerschakel is gemaakt van gerhodineerd zilver, duurzaam en zorgend voor landurige glans. De hartvormige hanger is 12,5 mm groot en is glanzend. Het heeft het collier een moderne en tijdloze uitstraling. Zeker iets voor je volgende feest of casual dagje uit.
Met een lengte die je eenvoudig met een schuifsysteem kunt aanpassen tot maximaal 45 cm draag je hem zoals jij dat wil. Deze ketting heeft een handige karabijnsluiting en details om blij van te worden. En met 2 jaar garantie op productiefouten hoef je je ook geen zorgen te maken over de kwaliteit.
Dit kettinkje met hartje is natuurlijk het ideale cadeau voor je lief, je kunt het uiteraard ook heel goed voor jezelf kopen.