





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Sif Jakobs |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 7 |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Vorm | Vierkant |
De Sif Jakobs Maratea SJ-N2453-CZ-YG ketting laat je elke dag schitteren. Dit sieraad voor stijlvolle dames is een mooie toevoeging aan je sieradencollectie.
De ketting met hanger is van zilver en heeft een goudkleurige plating voor een langdurige glans en een luxe uitstraling. Het is van jasseronschakel waaraan een vierkante hanger hangt die aan de bovenzijde is voorzien van transparante zirkonia's. De hanger heeft een afmeting van van 16 x 16 mm en is een stijlvolle toevoeging aan elke outfit.
Deze goudkleurige ketting is verstelbaar tot 45 cm. Door een schuifsysteem is het eenvoudig op de gewenste lengte te verstellen. De karabijnsluiting zorgt voor een veilige bevestiging en geeft het collier een fijn draagcomfort. Draag 'm bij een middagje shoppen of een verjaardag; hij past overal bij.
Met een glanzende goldplated laag en glans is deze ketting een echte blikvanger. De stenen aan de rand geven net dat beetje extra sprankeling. De ketting wordt geleverd met twee jaar garantie op productiefouten. De goudkleurige plating valt daar echter niet onder, draag hem dus voorzichtig en met beleid. Zo kun je lang en zorgeloos van dit fraaie sieraad genieten. Combineer hem met een paar simpele oorbellen voor een complete look.