





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Roccanova |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 7.2 |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Deze prachtige Sif Jakobs-ketting