







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Capizzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.2 |
| Lengte (cm) | 50 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 38 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Deze prachtige gold plated ketting van Sif Jakobs