











| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Dit Swiss Military Hanowa Aqua Sealord SMWGL0006302 duikhorloge combineert zilver en groen voor een toffe, sportieve en stijlvolle look. Het is een horloge voor mannen die houden van stijl en precisie.
Het Horloge is stevig, van zilverkleurig staal en de kast is 41 mm breed en 12 mm dik. De kast is rond en heeft een gave zwarte rand met witte details. Het is voorzien van saffierglas, dus extra sterk en krasbestendig. Met een Zwitsers automatisch uurwerk en zilverkleurige wijzers met witte details, weet je dat je kunt vertrouwen op de kwaliteit. Het horloge heeft een datumaanduiding en rode accenten die extra flair geven, zoals het Swiss Military-logo op de wijzerplaat en kroon. De doorzichtige achterkant geeft zicht op het uurwerk.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De band in schakels is zilverkleurig, wat mooi past bij de groene wijzerplaat. Het is 22 mm breed en sluit met een vouwsluiting.
En als je van duiken houdt? Geen probleem, want het is bestand tegen 20 bar waterdruk, perfect voor duiken tot 200 meter. Met 3 jaar garantie op productiefouten draag je zorgeloos je nieuwe stijlstatement.
Combineer dit horloge moeiteloos met zowel casual als chique outfits, tijdens een meeting of op vakantie tijdens je avonturen in het water.