











| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 14 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Dit Swiss Military Hanowa Condor SMWGB0003702 horloge is jouw dagelijkse metgezel. Met z’n quartz uurwerk zit je altijd met de tijd mee. De grijze wijzerplaat en gouden cijfers houden het tijdloos en chique. Voel je die Zwitserse precisie?
Met een zilverkleurige, stalen kast van 41 mm en een kastdikte van 14 mm kom je professioneel en stoer voor de dag. De grijze wijzerplaat met goudkeurige cijfers als uur-markering en de goudkleurige wijzers geven een duidelijke tijdweergave. Geniet van details zoals het rode Swiss Military-logo en een subtiele textuur die net dat beetje extra geeft. En met een datumvenster op de 6-uur positie hoef je nooit meer een belangrijke afspraak te missen.
De zwarte leren band met witte stiksels? Super stijlvol en makkelijk te combineren met je outfit. De gesp-sluiting is betrouwbaar en met 22 mm breedte past het goed.
En ja, het is ter bescherming voorzien van krasbestendige saffierglas. En zwemmen met het horloge om kan prima. Het model is waterdicht tot 10 bar, dit horloge kan wel tegen een spatje. Oh, en je krijgt ook nog drie jaar garantie op fabricagefouten.
Kies voor dit horloge als je gaat voor een mix van Zwitserse kwaliteit en stijl. Van casual meetings tot avontuurlijke uitstapjes, hij houdt je stijlvol en op tijd.