

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Met het Swiss Military Hanowa Diligenter SMWGL0002101 horloge om je pols ben je altijd stijlvol op tijd.
De zilverkleurige, stalen kast met een afmeting van 43 mm en een kastdikte van 11 mm is rond en heeft een zwarte wijzerplaat met subtiel cirkelpatroon. Het heeft duidelijke zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering. De tijd wordt analoog weergegeven. De datumweergave op de 3-uur positie is een handige bijkomstigheid. Met het rode Swiss Military logo bovenin krijgt het extra pit.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De zilverkleurige stalen band met matte en gladde schakels maakt het een stoer exemplaar dat je in elke situatie kunt dragen. De band heeft een breedte van 21 mm en sluit met een veilige vouwsluiting met drukknoppen.
Met een waterdichtheid van 10 bar kun je zwemmen met het horloge om en met de Zwitserse garantie van 3 jaar op productiefouten is dit een duurzame keuze. Draag dit robuuste horloge naar je werk of tijdens een casual dagje uit, het past bij elke gelegenheid. Dit uurwerk combineert traditie met moderne flair, precies wat je nodig hebt.