







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Ontdek de stoere en functionele kant van tijd met het Swiss Military Hanowa Fieldmaster SMWGG0003941 herenhorloge. Het horloge laat zien dat je om kwaliteit en stijl geeft. Maak een statement, waar je ook bent.
Dit horloge heeft een zwartstalen kast van 40 mm met een kastdikte van 11 mm. Robuust en toch stijlvol. De goudgele cijfers en streepjes maken het samen met de wijzers makkelijk de tijd af te lezen. En het rode Swiss Military-logo geeft een stoere touch aan de klassieke zwarte wijzerplaat.
De zwarte band met schakels van staal is perfect voor allerlei avonturen, of je nu naar kantoor gaat of een weekend in de natuur doorbrengt. Het heeft een bandbreedte en aanzetmaat van 20 mm en sluit met een vouwsluiting.
Met saffierglas voorkom je onnodige krassen op je horloge en als je van zwemmen houdt, geen zorgen. Dit horloge is namelijk waterdicht tot 10 bar. Duidelijk, dit horloge biedt kwaliteit en betrouwbaarheid en wordt geleverd met 3 jaar garantie op fabrieksfouten.
Combineer dit horloge met je favoriete casual outfit of een nette office look. Het past prima bij een stoere leren jas of een sportief jasje.