









| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Ontmoet het Swiss Military Hanowa Greyhound SMWGC0003802 chronograaf-horloge, perfect voor de man die avontuur en stijl in één zoekt. Dit horloge is de ideale metgezel voor elke dag.
De kast van zilverkleurig staal met een doorsnede van 43 mm en een kastdikte van 12 mm geeft je de vrijheid om het te dragen tijdens casual of zakelijke activiteiten. Het heeft een donkerblauwe wijzerplaat met subtiel patroon. Op de wijzerplaat geven duidelijke witte wijzers, een rode secondewijzer en uur-markeringen de tijd duidelijk weer. Het horloge is niet alleen functioneel met zijn sub-dials, chronograaf en datumweergave, maar ook opvallend door het rode accent van het Swiss Military logo op de 12-uur positie.
Met een stoere, leren band in bruin heeft lichte stiksels aan de randen en een zilverkleurige gespsluiting zodat het goed om de pols sluit en comfortabel draagt.
En ja, het horloge is waterdicht tot 10 bar, dus een duik in het zwembad is geen probleem. Het Zwitsers uurwerk geeft betrouwbaarheid wanneer het nodig is en het krasbestendig saffierglas beschermt tegen krassen. Tel daarbij op de zekerheid van drie jaar garantie op productiefouten en je hebt een betrouwbare, stijlvolle metgezel.
Combineer het met een casual outfit voor een dagje uit, of draag het met een nettere outfit voor een zakelijke bijeenkomst.