

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Blauw |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Blauw |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Het Swiss Military Hanowa Iguana SMWGC2102291 chronograaf-horloge is er eentje voor mannen die van een stoer tintje houden.
Met een robuuste kast doorsnede van 44 mm en een kastdikte van 12 mm maak je met dit horloge een echte statement. De wijzerplaat is zwart met een subtiel rood patroon en voorzien van simpele zilverkleurige streepjes voor de uurindex. De zilverkleurige wijzers en rode secondewijzer houden het lekker sportief. Een extra touch? De drie sub-dials en het datumvenster geven het horloge net dat beetje extra functionaliteit zonder te overdrijven.
De blauwe, lederen band die soepel om je pols valt is 22 mm breed en sluit met een traditionele gespsluiting. Door de goede pasvorm draagt het comfortabel en fijn.
Dit horloge is niet alleen fraai, maar ook praktisch. Het saffierglas beschermt goed tegen krassen en dankzij de waterdichtheid tot 10 bar kun je er zelfs mee zwemmen. Oh, en drie jaar garantie op fabrieksfouten, voor het geval dat...
Mooi te combineren met een casual outfit of tijdens een actieve dag.