

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Eenvoudig en stoer. Dat is het Swiss Military Hanowa Lynx SMWGB0000703 horloge. Geschikt voor elke gelegenheid, of je nu op kantoor bent of een avond uitgaat.
Met een zilverkleurige, stalen kast van 42 mm en een kastdikte van 10 mm is dit een betrouwbare partner door de Zwitserse precisie, dankzij het quartz uurwerk. De zilverkleurige wijzers bewegen sierlijk over de zwarte wijzerplaat met duidelijk leesbare cijfers als uur-markering en een handig rood datumvenster. Het rode logo bovenin de wijzerplaat geeft net dat beetje extra flair.
De krokodillenprint van de leren band geeft een vleugje eleganti en zorgt voor een stevige maar modieuze polsomslag. De band is 21 mm breed en is de perfecte match voor casual en zakelijke kledingstijlen.
Ga je zwemmen? Geen probleem, want dit horloge kan het aan dankzij de 10 bar waterdichtheid. Het wordt tegen krassen beschermd door stevig saffierglas en met een garantie van drie jaar op productiefouten kun je er lang van genieten. Beter krijg je ze niet.