









| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Skeleton horloge, Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Dit horloge, de Swiss Military Hanowa Majestic Pioneer SMWGL0006203, is ideaal voor heren die van een stevig en stijlvol klokje houden. Geen poespas, maar Zwitserse degelijkheid op je pols voor elke dag, en misschien zelfs voor die avontuurlijke tripjes in het weekend.
Zilverkleurig en stoer: zo kun je de stalen kast met een ronde vorm gerust noemen.H Het heeft een diameter van 41 mm en een kastdikte van 12 mm. Lekker stevig dus. De wijzerplaat is ook zilverkleurig en valt op door de strakke uur-markeringen en de wijzers met een subtiel oplichtend accent. Handig in het donker! En die datumfunctie bij de 6-uur positie komt altijd van pas op drukke dagen met een volgeplande agenda.
Met een waterdichtheid van 10 bar hoef je je geen zorgen te maken als je een duik neemt, je kunt het horloge omhouden tijdens het zwemmen. Het sterke saffierglas is krasbestendig dus een goede bescherming van de wijzerplaat. En met een garantieperiode van 3 jaar op productiefouten is het lang en zorgeloos genieten.
Perfect om te dragen naar een informele werkdag of een casual avondje uit, dit horloge doet het altijd goed.