











| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 26 mm |
| Band aanzetmaat | 26 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Klaar om indruk te maken? Dit Swiss Military Hanowa Navalus Pro Chrono SMWGI0004205 chronograaf-horloge is dé blikvanger aan je pols. Een horloge dat met je meebeweegt, altijd en overal.
Met zijn zilverkleurige, stalen kast van 43 mm in doorsnee en een strak vormgegeven blauwe wijzerplaat, weet je zeker dat je een statement maakt. Het horloge geeft de tijd analoog weer met duidelijke wijzers en streepjes als uurmarkering. De rode secondewijzer is een knipoog naar avontuur. Handig zijn de drie subdials en een datumvenster tussen de 4 en 5-uur positie – meer dan genoeg opties om georganiseerd te blijven. Het horloge is ook helemaal Zwitsers van binnen, dankzij het betrouwbare quartz-uurwerk dat je nooit laat zitten.
Het is voorzien van een zilverkleurige, stalen schakelband met een breedte van 26 mm. Het sluit met een sterke vouwsluiting en met de afwisseling tussen glanzend en mat staal straalt het horloge een coole, maar stijlvolle vibe uit.
Superhandig als je van sportieve activiteiten houdt: het horloge is waterdicht tot 10 bar. Neem hem gerust mee tijdens een duik in het zwembad. Trouwens, die drie jaar garantie op productiefouten is mooi meegenomen.
Sportief voor een dagje uit, chique voor dat avondje uit eten. Het Swiss Military horloge is veelzijdig en mannelijk, zonder gedoe.