











| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer, Siliconen, Nylon |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Blauw, Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer, Siliconen, Nylon |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Een stoer horloge nodig? Check dit Swiss Military Hanowa Nomad SMWGB0004902-SET horloge. Het horloge komt drie verschillende banden in leder, siliconen en nylon.
Het heeft een stevige kast van zilverkleurig staal, is 43 mm groot en rond van vorm. De blauwe wijzerplaat met zilveren strepen patroon eraan toegevoegd maakt het horloge modern en sportief. Rode details zoals het Swiss Military logo en de kroon maken het helemaal af. De datumweergave bij de 3-uur positie is handig op je werk of bij afspraken.
De set bestaat uit een horloge met drie verschillende banden die naar wens zijn te verwisselen. Afhankelijk van je outfit en mood kun je kiezen uit een bruinlederen band, een nato (nylon) band in blauw met een rode streep en een siliconen band in blauw-grijs. Alledrie sluiten ze met een zilverkleurige gespsluiting.
Daarnaast is het horloge waterdicht tot 10 bar, dus zwemmen met het horloge om is geen probleem. Het is voorzien van krasbestendig saffierglas en een Zwitsers uurwerk wat staat voor precisie en betrouwbaarheid. En met 3 jaar garantie op productiefouten, draag je het horloge met totale gemoedsrust.
Combineer het met een casual outfit voor een dagje uit of draag het naar kantoor voor een functionele maar stijlvolle look. Deze Swiss Military set is er voor de man die houdt van betrouwbare accessoires. Stoer, duurzaam en altijd in stijl.