| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Dit Swiss Military Hanowa Offshore Diver II SMWGN2200303 horloge is voor mannen die houden van stijl met een stoer randje.
De ronde, zilverkleurige kast van 44 mm heeft een kastdikte van 11 mm en heeft een stoere uitstraling. De zwarte wijzerplaat wordt beschermt door krasbestendig saffierglas en heeft een blauw golvend patroon. De wijzers met witte accenten en de blauwe uur-markeringen zorgen voor een duidelijke en analoge tijdweergave. En het houdt jou ook letterlijk bij de tijd met z'n handige datumweergave in een rood venster bij de 3-uur positie.
De zwarte, siliconen band is 22 mm breed en sluit met een zilverkleurige gespsluiting.
Praktisch en functioneel, Swiss Military staat bekend om z'n precisie. Met z'n Zwitserse quartz uurwerk en analoge tijdsaanduiding laat dit horloge je nooit in de steek. Waterdicht tot 200 meter, of je nu wilt zwemmen of duiken, hij kan het aan. Idealiter pak je hem voor een weekendje avontuur, maar ook strak onder een chic kostuum is hij een topkeuze. Het horloge komt met een garantieperiode van 3 jaar op productiefouten, dus zorgeloos en lang genieten.