

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Dit Swiss Military Hanowa Roadrunner SMWGH0001610 horloge is een topper voor heren. Met dit horloge aan de pols maak je altijd een statement.
Het coole horloge heeft een stalen, goudkleurige kast van 43 mm en een kastdikte van slechts 10 mm. De zwarte wijzerplaat heeft een tof cirkelpatroontje en de goudkleurige wijzers vallen lekker op. Het rode logo bovenaan trekt meteen je blik. Een stukje Zwitsers vakwerk dat sportief maar ook chic is. Dit horloge heeft een betrouwbare quartz uurwerk en biedt zowel dag- als datumweergave op de 3 uur-positie.
De goudkleurige, stalen horlogeband met schakels is 22 mm breed en sluit met een veilige vouwsluiting en een comfortabele pasvorm.
Het saffierglas is krasbestendig, dus je hoeft je geen zorgen te maken tijdens het klussen of sporten. En met de waterdichtheid tot 10 bar al helemaal niet, je kunt er zelfs mee zwemmen.
Of je hem nu naar je werk of een gezellig uitje draagt, het Swiss Military horloge voegt altijd net dat beetje extra toe. Combineer met een leren jasje voor een stoere look of ga voor een net pak voor dat tikkeltje elegantie. Het horloge komt met een garantieperiode van 3 jaar (niet op de plating) op productiefouten.