











| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Op zoek naar een horloge dat functioneel én stijlvol is? Dit Swiss Military Hanowa Sealord SMWGL0006360 duikhorloge is een topkeuze. Een veelzijdige en stoere aanwinst voor elke outfit en gelegenheid.
Met zijn 41 mm ronde, roségoudkleurige kast met een kastdikte van 11 mm en de bruine wijzerplaat is het niet alleen degelijk maar ook een plaatje om te zien.
Dankzij de duidelijke wijzers en het datumvenster weet je altijd hoe laat het is, of je nu aan het duiken bent of een meeting hebt. Het Zwitsers automatische uurwerk doet zijn werk zonder moeite, wat het een betrouwbare keuze maakt. En het sterke saffierglas? Dat zorgt ervoor dat je nieuwe horloge krasvrij blijft.
De stalen horlogeband met schakels is zilverkleurig en is 20 mm breed. De sluiting is stevig, perfect voor als je de bergen in gaat of de stad in loopt.
Je bent klaar voor avontuur met deze duiker die tot 200 meter diep kan. Voeg daar de sportieve zilverkleurige band en bruine wijzerplaat aan toe, en je hebt een horloge dat tegen een stootje kan. Met een garantieperiode van 3 jaar op productiefouten (niet op de plating) is dit horloge een betrouwbare keuze.
Draag het bij je casual outfit of een meer formele look, dit Swiss Military horloge past zich soepel aan.