









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | TI SENTO |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm, 45 cm, 48 cm (verstelbaar - 5 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
Dit Ti Sento Milano 34057ZY/42 collier met hanger is een prachtige toevoeging aan je sieradencollectie. De hanger bestaat uit drie verticale elementen met een zachte cilindrische vorm en is afgewerkt met een goudkleurige plating op zilver plating. Een bandje van transparante zirkonia stenen voegt een sprankelend detail toe