







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 7 mm |
| Band aanzetmaat | 7 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.4 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | y121f |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
Dit goudkleurige Tommy Hilfiger Becca TH1782904 horloge doet precies waar je naar op zoek bent met wat glamour en gemak. De ronde kast van 28 mm komt mooi tot zijn recht met de frisse lichtblauwe wijzerplaat. Romeinse cijfers en slanke wijzers geven het een klassiek tintje. Ook fijn: het horloge is spatwaterdicht en voorzien van mineraalglas.
Dankzij de glanzende schakelband zit het horloge als gegoten om je pols. Met zijn quartz uurwerk houd je altijd nauwkeurig de tijd bij. Perfect voor op je werk, maar ook stijlvol voor een drankje na werktijd of een dagje winkelen. Combineer met goudkleurige sieraden voor een chique look. Een beetje flair voor elke gelegenheid!