







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 9 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx3ne |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Roze |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave, 24-uursaanduiding |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Dit goudkleurige Camille TH1782769 horloge van Tommy Hilfiger voegt een vrouwelijk tintje toe aan elke outfit. De zachte roze wijzerplaat met slanke goudkleurige wijzers biedt ruimte voor dag-, datum- en 24-uursinformatie. De ronde kast van 38 mm maakt een subtiele statement zonder te overheersen.
De meshband, goudkleurig en elegant, sluit eenvoudig met een druksluiting. Met mineraalglas en waterdicht tot 3 bar is dit horloge praktisch terwijl je handen wast. Combineer hem met een zomers jurkje voor een dagje uit of chic bij een avondje uit.