







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr32 b15 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Dit Tommy Hilfiger Chrono TH1710743 horloge is ideaal om je look af te maken voor een diner, zakelijke meeting of casual dagje uit. Het horloge heeft een zilverkleurige kast van 41 mm en een blauwe wijzerplaat met subtiele streepjes. Een handige datumweergave en chronograaf zitten erin verwerkt voor diegenen die van functionaliteit houden.
De bijpassende zilverkleurige schakelband is 20 mm breed en klikt makkelijk dicht dankzij de vouwsluiting. Dit quartz horloge heeft een analoog uurwerk en is tot 5ATM waterbestendig, dus ook geschikt om zorgeloos te dragen als je licht nat kan worden. Combineer het met een nette blazer of sportieve trui voor verschillende gelegenheden.