





| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Clark |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9je |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
De Tommy Hilfiger Clark TH1792211 is een horloge dat kracht en stijl ademt. Met een stoere, stalen kast van 44 mm en een frisse groene wijzerplaat valt het meteen op. De zilverkleurige streepjes en wijzers voegen een flinke dosis klasse toe. Dit horloge is niet alleen een mooie eye-catcher, maar ook heel praktisch met functies als dag-, datum- en 24-uursweergave. Plus, het is waterproof tot 5 ATM.
De solide zilverkleurige schakelband met een vouwsluiting maakt het geheel af. Het uurwerk is quartz, dus je weet dat je altijd op tijd bent. Draag het bij een casual outfit voor een dagje uit of combineer het met je werkoutfit voor een stijlvolle start van je werkdag. Het horloge is je betrouwbare compagnon, altijd en overal.