







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vd54c |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Tommy Hilfiger Hudson TH1710723 horloge is goudkleurig, met een flinke dosis stijl en een vleugje blauw en wit voor de afwisseling. De kast is rond en meet 40 mm. Het horloge is lekker stevig dankzij het staal onder de gouden plating.
De wijzerplaat is wit, met opvallende blauwe subdials. De uren vind je aan de hand van goudkleurige streepjes en goudkleurige wijzers.
Dit horloge is waterdicht tot 5 bar. Het heeft een precies quartz-mechanisme en de kast is 10.5 mm dik, precies genoeg stevigheid zonder lomp aan te doen.
Een meeting, date of feestje? Dit horloge houdt je bij de tijd.