







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Legend |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9je |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Ontdek het Tommy Hilfiger Legend TH1710706 horloge. Dit herenhorloge heeft een robuuste zwarte stalen kast van 44 mm en een strak design om bij elke outfit te passen. Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit, dit horloge houdt je stijlvol bij de tijd.
Het horloge combineert zwarte en goudkleurige details voor een elegante uitstraling. De wijzerplaat heeft Romeinse cijfers en subtiele goudkleurige wijzers, perfect om mee voor de dag te komen. Ook niet te missen zijn de functies zoals dag en datum, handig voor drukke dagen.
Met een comfortabele stalen schakelband en mineraalglas is het gemaakt om lang mee te gaan. En dankzij 5 bar waterbestendigheid hoef je je geen zorgen te maken als je plotseling in de regen staat. Met betrouwbare quartz technologie ben je altijd op tijd.