







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vj21c |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 24 mm |
Tommy Hilfiger brengt je het Mia TH1782832 dameshorloge, waar stijl en eenvoud elkaar vinden. Denk een goudkleurige rechthoekige kast samen met flonkerende slanke wijzers. De kast van 24x22,5 mm is gemaakt van staal en heeft mineraalglas. De Romeinse cijfers op de wijzerplaat brengen een chique uitstraling.
De schakelband is eveneens goudkleurig en voorzien van een handige vouwsluiting. Dit horloge heeft een quartz uurwerk, dus je bent altijd op tijd. En met de 3ATM-waterdichtheid kun je zorgeloos je handen wassen. Perfect om te dragen tijdens een lunchafspraak of een dagje uit.
In het Tommy Hilfiger universum draait alles om tijdloze klasse met een moderne twist. Dit horloge past perfect in dat plaatje en is ideaal voor vrouwen die houden van een beetje modieuze flair.
Perfect om te combineren met je favoriete jeans voor een casual look of als je een beetje glamour wilt toevoegen aan je werkoutfit.