







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.6 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | y121 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Dit Tommy Hilfiger Savannah TH1782899 dameshorloge is jouw nieuwe favoriete accessoire. Met een subtiele twist en een ronde zilverkleurige kast besprenkeld met kristallen, geeft het je look net dat beetje extra. De zilverkleurige wijzerplaat met fijne lijntjes en Arabische cijfers maakt het horloge zowel modern als klassiek.
De band is van staal en is zilverkleurig. Met een praktische vouwsluiting blijft dit stijlvolle horloge stevig om je pols. De kast wordt beschermd door mineraalglas en is 3 bar waterdicht./p>
Het quartz uurwerk zorgt ervoor dat je altijd bij de tijd bent. De kleine kleine rode details geven een leuk contrast. Dit horloge past bij alles, of je nu een koffiedate hebt of die belangrijke vergadering.
Dit sieraad vertelt een verhaal van klassieke Tommy Hilfiger flair – een echte must-have voor je collectie.