







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Stewart |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9ne |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Simpel en stijlvol, dat is het Tommy Hilfiger Stewart TH1710735 horloge. Met een frisse donkergroene wijzerplaat en goudkleurige accenten straalt het volop klasse uit. De bicolor kast met goudkleurige details maakt het tot een opvallende verschijning.
De zilverkleurige stalen band voegt een moderne twist toe, terwijl de open subeye een kijkje geeft in het uurwerk. Waterdicht tot 5ATM maakt 'm ideaal voor dagelijkse avonturen.
Ready for a wardrobe upgrade? Dit horloge is perfect voor naar kantoor of een casual lunch.