







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Stewart |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9pe |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Stijlvol en stoer in één pakketje: dat is het Tommy Hilfiger Stewart horloge voor heren. Dit zilverkleurige horloge heeft een ronde roestvrijstalen kast van 40 mm en komt met een sterk mineraalglas om de zwarte wijzerplaat te beschermen. Voorzien van slanke wijzers en een gaaf skeletgedeelte waardoor je het uurwerk ziet bewegen. Handig: het horloge heeft een dag- en datumaanduiding.
De zilverkleurige meshband draagt comfortabel en sluit makkelijk met een druksluiting. Ken je die klassieke Amerikaanse stijl met een moderne twist? Dat is precies wat deze Stewart-lijn van Tommy Hilfiger biedt. Perfect te combineren met casual of zakelijke outfits – met dit horloge maak je altijd de juiste indruk.