

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Tommy Jeans |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Kast materiaal | Kunststof |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon, Kunststof |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
| Serie | Tommy Jeans |
| Zwitsers uurwerk | Nee |
Met de Tommy Hilfiger Tommy Jeans TH1792042 maak je een statement. Dit herenhorloge is niet alleen een tijdsaanduiding, maar ook een stijlvol accessoire dat je look compleet maakt.
Het horloge heeft een stoere zwarte kleur die overal bij past. De kast van het horloge is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een diameter van 46mm. Het bandje is gemaakt van comfortabel nylon en sluit met een gesp zodat hij altijd perfect om je pols past. Met zijn waterdichtheid tot 3ATM hoef je niet bang te zijn voor wat regendruppels of spatten water. En dankzij het betrouwbare quartz uurwerk weet je altijd precies hoe laat het is.
Bij Trendjuwelier benadrukken we graag onze unieke verkooppunten:
Dit product wordt mooi verpakt geleverd door Trendjuwelier, sinds 2006 dé online juwelier in Nederland.