







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Troy |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | VX9JE |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Type kalender | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
| Serie | Troy |
| Zwitsers uurwerk | Nee |
Op zoek naar een horloge dat elegantie en functionaliteit perfect combineert? Maak kennis met de Tommy Hilfiger Troy - Ø 46 - Zilverkleurig, nu verkrijgbaar bij Trendjuwelier. Dit indrukwekkende herenhorloge uit de Troy serie is een echte blikvanger.
Bij Trendjuwelier profiteer je altijd van de beste prijs, snelle levering en prachtige verpakking. Bovendien kun je achteraf betalen en retourneren indien het product niet aan jouw verwachtingen voldoet. Niet goed, geld terug!