







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.4 |
| Breedte (mm) | 1.8 mm |
| Lengte (cm) | 40.5 cm t/m 43.5 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 30 mm |
| Vorm | Veer |
Op zoek naar een ketting met hanger die je outfit helemaal afmaakt? Deze ketting, gemaakt van gold plated materiaal, valt op door zijn simple look die perfect is voor allerlei gelegenheden. De goudkleurige glans en fijne schakels zorgen ervoor dat je eruit springt, of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit plant.
Met een lengte van 40,5 cm en een extra verlengstuk van 3 cm, kun je de ketting aanpassen zoals je wilt. De hanger zelf is 30 mm lang en 8 mm hoog. De ketting is voorzien van een stevige karabijnsluiting, die zorgt voor een veilige pasvorm.
De ketting heeft een veer als hanger. Dit geeft een rustige en natuurlijke uitstraling. Ideaal voor dames die houden van symboliek en een band met de natuur. Dit accessoire kan niet ontbreken in je sieradencollectie en voegt wat sprankeling toe. Draag hem met een blouse naar je werk of combineer hem met een nette jurkje voor een feestje.