







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.4 |
| Breedte (mm) | 1.8 mm |
| Lengte (cm) | 40.5 cm t/m 43.5 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 30 mm |
| Vorm | Veer |
Zilveren ketting met een subtiele hanger in de vorm van een veer. De zilveren look past bij elke stijl, of je nu netjes of lekker casual gekleed bent. Ideaal voor dagelijks gebruik of een speciale gelegenheid.
Deze ketting is voorzien van een handige karabijnsluiting en een jasseron schakeltype, verstelbaar van 40,5 cm tot 43,5 cm. De hanger is 8 mm hoog en 30 mm breed. Lekker makkelijk en licht om te dragen!
Gemaakt van hoog kwaliteit gerhodineerd 925 zilver voor extra glans en bescherming. Deze ketting voegt door zijn thema van natuur en spiritualiteit een persoonlijk detail toe aan je outfit. Draag 'm met een blouse voor een nettere look, of juist met een basic t-shirt voor een relaxte uitstraling.