

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | VNDX |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Kristal/Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
| Mechanisme | Quartz |
De VNDX Dare Devil XS Zwart is een van de meest gedetailleerde horloges van VNDX Amsterdam, nu beschikbaar bij Trendjuwelier. Met haar subtiele kast van 26 mm is dit horloge het perfecte accessoire om te combineren met je favoriete sieraden. De stoere zwarte schakelband maakt het eenvoudig om de Dare Devil op maat te maken.
De prachtige zwarte wijzerplaat sprankelt net als jij - de index gevuld met Swarovski steentjes laat zien hoe GROOT klein kan zijn! Bovendien heeft de Dare Devil een datumaanduiding, zodat je nooit te laat bent voor een feestje, afspraak of deadline. Ben je graag actief in de nachtelijke uurtjes? Geen probleem! Dit horloge heeft lichtgevende wijzers die zorgen voor een Glow in the dark" effect. Zo ben je altijd op tijd, dankzij jouw Dare Devil!
Kies voor stijl en functionaliteit met dit unieke horloge van VNDX Amsterdam bij Trendjuwelier.
"