







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.85 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 43 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
Deze ketting is van witgoud en heeft een bladvormige hanger. De hanger is versierd met een centrale diamant van 0.25 crt, omringd door kleinere diamanten in pavézetting. Het geheel heeft een moderne uitstraling.
Met fijne schakels en een verstelbare lengte van 41 cm, 43 cm of 45 cm, biedt de ketting veelzijdigheid voor verschillende gelegenheden. De hanger is 9,5 mm hoog en 6 mm breed en heeft een glanzende afwerking.